W czerwcu ekipy z Sektora Mazowieckiego spotykały się, aby wspólnie podziękować za miniony rok formacyjny i jego owoce. Jako pierwsze, bo już 10 czerwca, na Eucharystii spotkały się ekipy z rejonu lubelskiego. Sześć dni później, 16 czerwca, zakończenie roku formacyjnego odbyło się w Warszawie oraz Łodzi. Rejon łomżyński zakończył rok pracy 24 czerwca.

Dodatkowo, podczas dziękczynnych Mszy Św. w Warszawie oraz w Łomży, dwie nowe ekipy przyjęły Karty END. Kilka małżeństw z naszego sektora przyjęło również funkcje Par Informacyjnych. Podczas spotkań mogliśmy wysłuchać konferencji na temat odpowiedzialnego uczestnictwa w Ruchu END, przygotowanej przez Parę Odpowiedzialną Sektora Mazowieckiego. Obowiązki, jak podkreślali, które wiążą się z członkostwem w END, wynikają z przekonania, że zakorzenienie w Ruchu staje się prawdziwą wartością dopiero wtedy, gdy dobrem, które posiadamy, potrafimy się dzielić z innymi.

W Łomży był także czas, aby podziękować Krystynie i Andrzejowi Pruszkom za ich wieloletnią posługę jako Pary Łącznikowej.

Podczas spotkań nie zabrakło również wspólnej agapy i grillowania, a w Warszawie odbył się tradycyjny już mecz piłki nożnej.

Bardzo dziekujemy wszystkim, którzy włączyli się w te uroczystości.

Galeria zdjęć