– Ostrzyca, 31 maja 2026 r.

To spotkanie zachodniopomorskich ekip było dla nas, autorów niniejszego tekstu, wydarzeniem szczególnym.
Jednocześnie zakończył się bowiem czas naszej pięcioletniej posługi jako pary łącznikowej dla ekip z Pomorza Zachodniego.
Posługę tę przejmują Paulina i Marek Liszkowscy z Sektora Wielkopolska C, którzy współpracować będą z drugą parą łącznikową – Natalią i Piotrem Zajko z Goleniowa.

Spotkaliśmy się w Ostrzycy niedaleko Nowogardu, gdzie w miejscowym kościele odbyła się msza św. koncelebrowana przez Doradców Duchowych dwóch zachodniopomorskich ekip – ks. Marcina i Grzegorza SChr.
Następnie spotkanie przeniosło się na teren gospodarstwa Basi i Darka.
Tu, podczas agapy, w swobodnej atmosferze dzieliliśmy się przeżyciami minionego roku,
a nowa para łącznikowa miała możliwość poznania małżeństw, którym przyjdzie im służyć.

Pięcioletni czas naszej posługi, to czas wysiłku,
ale przede wszystkim radości z obcowania ze wspaniałymi ludźmi i zawiązywania przyjaźni.

Dziękujemy Wam drodzy małżonkowie za trud budowania wspólnoty w Waszych małżeństwach i ekipach,
za Wasze świadectwo i otwartość, w końcu za wszelkie zaangażowanie  w realizację charyzmatu naszego Ruchu.

Wam, drodzy kapłani, których spotkaliśmy na Pomorzu,
dziękujemy za duchową opiekę i troskę o każde małżeństwo i każdą rodzinę,
za towarzyszenie nam na tej drodze.

Na pożegnanie otrzymaliśmy kosz pełen miejscowych rarytasów ze słynnym „paprykarzem szczecińskim” na czele.
Serdecznie dziękujemy !!!

Pożegnania zawsze są momentem trudnym, lecz obiecaliśmy,
że Pomorze Zachodnie i pracujące tu ekipy będą zawsze drogie naszemu sercu
i już mniej oficjalnie, będziemy tu jeszcze od czasu do czasu gościć.

Zdjęcia z zakończenia roku można obejrzeć korzystając z linku:
https://photos.app.goo.gl/yWz8h3GvjHRVdqqs5

Ania i Jurek Kolbuszowie – Sektor Wielkopolska A