14 czerwca 2014 spotkaliśmy się na ostatnim w tym roku dniu formacji dla Sektora Mazowieckiego END, w szkole im. św. Franciszka na warszawskim Mokotowie.

Podczas uroczystej Eucharystii byliśmy świadkami radosnego przyjęcia Karty przez trzy nowe ekipy. Podziękowaliśmy również dotychczasowej Parze Sektora – Kasi i Markowi Rymszom       oraz o. Dezyderiuszowi Polowi za ich kilkuletnią posługę na rzecz Ruchu. Od tego momentu ich obowiązki przejęli Beata i Marcin Pińkowscy ze wsparciem ks. Grzegorza Jankowskiego jako Doradcy Duchowego Ekipy Sektora.

Po Mszy św. uczestniczyliśmy w konferencji podsumowującej, podczas której Kasia i Marek opowiadali nie tylko o tym jak pomnożyli dane im talenty (zastali 15 ekip a zostawili 31), ale też    o bardzo osobistych doświadczeniach i owocach, jakie w ich małżeństwie pojawiły się dzięki podjętej 3 lata temu służbie.

Dalsze plany grillowo-sportowe zostały początkowo pokrzyżowane przez deszcz ale jak się przekonaliśmy kiełbaski z patelni smakują równie dobrze.