21 czerwca 2014 roku małżeństwa Sektora Kujawskiego spotkały się w Świerczynkach, aby wspólnie, uroczyście zakończyć kolejny rok pracy formacyjnej. Spotkanie rozpoczęło się od przygotowanej przez Parę Sektora prezentacji multimedialnej o naszym Ruchu. Dla niektórych z nas było to przypomnienie w większości znanych informacji, dla innych była to natomiast doskonała okazja do lepszego poznania Ruchu.

Kolejnym punktem naszego spotkania była dziękczynna Eucharystia. Dziękowaliśmy Bogu za kończący się rok formacyjny, dziękowaliśmy zwłaszcza za małżeństwa, które w tym roku formacyjnym przyjęły Kartę pragnąc iść drogą Duchowości małżeńskiej, jaką proponuje Ruch END. W czasie tej Eucharystii przeżywaliśmy również wielką radość, kiedy to jedno małżeństwo Małgosia i Michał przyjęli Kartę END stając się od tej chwili członkami Ruchu END. Nowa para weszła w skład II Ekipy toruńskiej.Po Mszy św. spotkaliśmy się na wspólnej agape. Był to czas nie tylko posiłku, ale przede wszystkim okazja do rozmów, do lepszego poznawania się. Był to też czas na przedstawienie planów na przyszłość, czas dyskusji o tym co możemy i co powinniśmy jeszcze w naszym Sektorze robić, aby nasza wspólnota umacniała się i rozwijała.

Spotkanie zakończyliśmy Nabożeństwem Czerwcowym oraz Koronką do Miłosierdzia Bożego. Trudna nam się było rozstać i jeszcze długo trwały rozmowy i pożegnania.