Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce END zaplanowanej w terminie 11-25 lipca 2018 r. po głównych sanktuariach Europy Zachodniej. Na trasie znajdą się m.in. Ars – La Salette – Montserrat (k. Barcelony) – Toledo.  Punktem docelowym jest Fatima, a w drodze powrotnej odwiedzimy  m.in. Santiago de Compostela – Lourdes – Mont-Saint-Michel. Szczegółowy program – w załącznikach.
Program pielgrzymki jest tak pomyślany, aby mogły w niej wziąć udział zarówno małżeństwa udające się na Międzynarodowe Zgromadzenie END w Fatimie w 2018 r. (program A), jak i osoby, które uczestnikami zgromadzenia nie będą (program B).

Dla tych małżeństw, które planowały wziąć udział w zgromadzeniu w Fatimie, a ze względu na nałożone limity musiały zrezygnować, jest to szansa na chociaż częściowe zapoznanie się z atmosferą zgromadzenia poprzez przebywanie w tym czasie w Fatimie i możliwość uczestnictwa w tych momentach, gdzie nie będzie ograniczenia liczby osób np. modlitwy na placu.

Pielgrzymkę planujemy zorganizować z profesjonalnym biurem turystyczno-pielgrzymkowym Misja Travel. Wyjazd będzie z Poznania.

Dla osób nie będących uczestnikami zgromadzenia mamy potwierdzony nocleg w Fatimie. Być może niektóre noclegi po drodze będą u rodzin z END z Francji i Hiszpanii.

Planujemy przejazd autokarem dla 50 osób. Aktualnie (początek października) mamy już zarezerwowaną znaczną część miejsc, lecz są jeszcze miejsca dla kilku małżeństw.

Przyjmujemy zgłoszenia:

– od członków END udających się na Międzynarodowe Zgromadzenie END w Fatimie w 2018 r.

– od członków END, którzy nie będą oficjalnie uczestniczyć w zgromadzeniu

– od osób spoza naszego ruchu, którzy chcieliby wraz z nami odbyć tę pielgrzymkę.

Zgłoszenia i bliższe informacje można uzyskać pisząc na adres: ajk.fatima@gmail.com .

Pozdrawiamy – z Panem Bogiem   Ania i Jurek Kolbuszowie – Sektor Wielkopolski

Załączniki:

– program A – dla uczestników zgromadzenia w Fatimie w 2018 r. – https://drive.google.com/file/d/0B4u4ZmrmE6aTSEgtNDFUTU04b28/view?usp=sharing

– program B – dla osób nie będących uczestnikami zgromadzenia – https://drive.google.com/file/d/0B4u4ZmrmE6aTcjJtVWdpRTdCZ2c/view?usp=sharing