Kochani Małżonkowie i Doradcy Duchowi Super Regionu Polska – Europa Środkowa!

Serdecznie zapraszamy Was w sobotę 27 maja 2017 roku do Sanktuarium Matki Boskiej Nauczycielki Młodzieży przy ul. Gwintowej 3 w Warszawie (parafia oo. Pijarów, dzielnica Mokotów-Siekierki) na XV Jubileuszową Pielgrzymkę Ruchu Equipes Notre-Dame naszego SR. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie msza św. o godz. 15 koncelebrowana przez ks. kardynała Kazimierza Nycza, Metropolitę Warszawskiego.

Nasza pielgrzymka będzie dziękczynieniem za powstanie i rozwój Ruchu Equipes Notre – Dame w Polsce, na Białorusi, Słowacji, Ukrainie i w Czechach. Uwzględniając treść objawień niech nasze pielgrzymowanie przyczyni się do poprawy naszego życia małżeńskiego w duchu dziesięciu przykazań Bożych. Zawierzmy Maryi Nauczycielce Młodzieży ludzi młodych, przede wszystkim młode małżeństwa.

Jubileuszowa pielgrzymka END będzie miała charakter międzynarodowy. Weźmie w niej udział m.in. Para Światowa Ruchu END – To i Ze Moura-Soares z Portugalii, o. Jacinto Farias SCJ – Doradca Duchowy Ekipy Światowej END, zaproszone małżeństwa z Francji, Libanu, Litwy a także należące do naszego Super Regionu, małżeństwa z Białorusi, Węgier, Słowacji, Czech, Ukrainy. Przypominamy, że 18 maja rozpoczynamy nowennę przed pielgrzymką. W radosnym oczekiwaniu na wspólne spotkanie.

Lucyna i Krzysztof Wysoccy