Kochani Małżonkowie i Doradcy Ekip!

Mamy w gronie Doradców duchowych śląskich ekip wybitną postać. Kapłana, który szczególnie ukochał muzykę liturgiczną. Miłość tę wyraża w jego posługach m.in. będąc przewodniczącym Komisji Muzyki Sakralnej Archidiecezji Katowickiej, opiekując się organistami śląskich parafii czy uczestnicząc w Stowarzyszeniu Polskich Muzyków Kościelnych. Poprzez liczne artykuły, książki oraz audycje radiowe przybliża piękno muzyki sakralnej, ale nie tylko… Poezja to druga miłość ks. Wiesława.

Mamy zaszczyt zaprosić Was – w imieniu naszego Drogiego Przyjaciela – na premierę Jego nowej książki „Święta Miłości bądź pozdrowiona”, która odbędzie się w parafii św. Brata Alberta w Żorach na Górnym Śląsku. Wydarzenie to rozpocznie się nieszporami adwentowymi o godz. 16:00, by następnie przenieść nas w świat rozważań o homiliach, poezji i miłości.
Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w tym ważnym dla ks. Wiesława spotkaniu. Swoją obecnością okażmy Mu nasze wsparcie – wsparcie Małżonków i Doradców duchowych Equpies Notre Dame – Ruchu, który jest tak bliski Jego sercu!

Maria i Krzysztof Siudzińscy
Para odpowiedzialna za Sektor Śląski