DSC09056aNa pikniku rodzinnym organizowanym nad Czapnicą przez ekipy END z Wielkopolski byliśmy po raz pierwszy. Odbywały się tam od wczesnych godzin porannych zawody sportowe w łowieniu ryb, a następnie różne zawody rodzinne i indywidualne. Spotkanie sprawiło nam wiele radości między innymi we wspólnym przygotowaniu poczęstunku, a przede wszystkim rozmów w gronie małżeństw i naszych przyjaciół. Spotkanie odbyło się w plenerze przy udziale śpiewu ptaków oraz kumkaniu żab. Radość była naprawdę wielka ze wspólnego spotkania, grillowania i podziwiania tego co stworzył nam Bóg. Na tym spotkaniu był z nami nasz syn Marcin z nowej ekipy Poznań 15 oraz nasze wnuki Jakub, Filip, Mateusz oraz wnuczka Kasia.

Braliśmy udział jako rodzina w licznych zawodach sportowych i konkursach. Walczyliśmy naprawdę dzielnie i udało nam się zwyciężyć. Zajęliśmy jako rodzina 1 miejsce i otrzymaliśmy puchar i wiele cennych nagród. Radość na ustach dzieci była wielka i niesamowita.

Niech miłościwy Pan Bóg będzie uwielbiony w naszych radościach!
Zofia i Mieczysław Maćkowiakowie (Poznań 3) z rodziną

Serdecznie dziękujemy organizatorom – ekipom Poznań 3 i Poznań 7 – za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy oraz za wszelkie niespodzianki i radości, które zgotowali uczestnikom

Ania i Jurek Kolbuszowie – Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolskiego