Bardzo wczesny, niedzielny poranek, zimno i deszczowo, jednak nawet takie warunki nie zniechęciły grupy śmiałków i ich przyjaciół z Equipes Notre-Dame do rozpoczęcia rywalizacji w VIII już konkursie wędkarskim nad zbiornikiem Czapnica.

W czasie trwania zawodów zjeżdżały kolejne rodziny, aby zacząć uroczyste biesiadowanie przy suto zastawionym stole. Dobre anioły czuwały nad nami, bo mimo bardzo szarego nieba, nie spadła na nas żadna kropla deszczu.

Aura była niesprzyjająca, za to atmosfera gorąca. Rozgrzewał nas grill, ognisko, miłe rozmowy, a także świetne konkursy dla całych rodzin. Młodsze dzieci także czerpały radość z łowienia rybek (zabawek) i tak najlepszy 7- letni zawodnik przez trzy minuty wyłowił 14 sztuk, natomiast jeden z naszych dorosłych uczestników w ciągu 5 godzin złowił zaledwie, albo aż 3 sztuki (pomijając kilku śmiałków, którym ryba bardzo sprzyjała).

Było wiele innych zabaw, które zapewniały familijny klimat.

W tym roku na piknik przybyła rekordowa liczba rodzin, co zapewniło niezwykły charakter spotkania.

Dziękujemy w szczególności organizatorom, jak i wszystkim przybyłym, za miło spędzony czas.

Bóg zapłać!

Mam nadzieje, że spotkamy się za rok!

Ula i Andrzej Danielewicz – sympatycy Ruchu Equipes Notre-Dame

Serdecznie dziękujemy organizatorom – ekipom Poznań 7 i 3 oraz Rafałowi z Wilczyny – za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy oraz za wszelkie niespodzianki i radości, które zgotowali uczestnikom

Zdjęcia obejrzeć można korzystając z linku https://goo.gl/photos/rmBfxBjX9BXLPtgX8

Ania i Jurek Kolbuszowie – Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolskiego