Drodzy małżonkowie Equipes Notre Dame.
Wielu z nas poruszonych jest ciągłymi doniesieniami o prześladowaniu naszych współbraci chrześcijan i wiszącą nad nami eskalacją konfliktu na Ukrainie.
Z inicjatywy bp Grzegorza Rysia wszystkie wspólnoty Krakowa modlić się będą o pokój i za prześladowanych w dniach 22-28 listopada w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie, ul.Augustiańska 9 (Kaplica św. Doroty).
Nasza wspólnota Equipes Notre Dame została poproszona o poprowadzenie modlitwy w dniu 26 listopada tj. środa w godzinach od 16 do 19. W tej wyjątkowej sytuacji możemy włączyć się w życie kościoła lokalnego, do którego zachęcają nas duszpasterze jak i charyzmat naszego ruchu. Bardzo liczymy na Waszą obecność. Niech każdy z nas poczuje się odpowiedzialny za to dzieło Boże i przyjdzie na taki okres czasu na jaki pozwalają mu obowiązki domowe.
Podczas tych trzech godzin czuwania postarajmy się być wspólnotą odpowiedzialną za losy Kościoła i świata. Niech dobry Pan otworzy nasze serca i wysłucha naszych próśb za prześladowanych, mordowanych i prześladowców.
Na to wydarzenie zaprasza Para Odpowiedzialna Sektora Małopolskiego Anna i Roman