17 i 18 lutego odbyła się na Słowacji krótka sesja poświęcona charyzmatowi Equipes Notre – Dame zorganizowana przez parę regionu III Anię i Romka Kobiałków oraz parę łącznikową na Słowacji Józefa i Sylwię Faix. W Popradzie 10 słowackich małżeństw pełniących posługi par odpowiedzialnych z zainteresowaniem obejrzało prezentacje o mistyce, charyzmacie i pedagogii END, które przedstawiła Para naszego SR Lucyna i Krzysztof Wysoccy.

Uczestnikom sesji została też przybliżona struktura ekip na każdym poziomie odpowiedzialności. Helena i Paweł Kukołowicz małżeństwo odpowiedzialne w naszym SR za pilotaż i łączność z Ukrainą przybliżyło uczestnikom sesji osobę o. H. Caffarel’a i podzieliło się swoim doświadczeniem posługi jako Para łącznikowa i pilotująca. W sobotni wieczór Romek w imieniu swoim i Ani, która ze względu na chorobę nie mogła uczestniczyć w sesji, słowami o. Caffarel’a wprowadził uczestników w Adorację Najświętszego Sakramentu.

Przybyłe z Polski małżeństwa podzieliły się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami oraz uważnie wsłuchiwały się w potrzeby młodych słowackich ekip.