Dnia 19 października 2019 roku małżeństwa z Sektora Wielkopolskiego A spotkały się w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie, by wspólnie rozważyć tajemnice różańca.
Miesiąc październik w naszej tradycji poświęcony jest modlitwie różańcowej i nasz Ruch, który przyjął Matkę Bożą za patronkę zawsze się do tej modlitwy włączał.Zaczęliśmy od Mszy Św. sprawowanej przez Doradcę Duchowego ekipy Sektora A ks. Michała Nowackiego, a po niej odmówiliśmy radosne tajemnice różańca poprzedzone rozważaniami dotyczącymi życia rodziny przygotowane przez ekipy A2 i A11. Podczas Mszy Św. małżeństwo Basia i Michał P. przyjęło posługę Pary Pilotującej.
Spotkanie zakończyliśmy agapą przygotowaną przez w/w ekipy. Z wielką radością gościliśmy Parę Odpowiedzialną Regionu 1 Honoratę i Sławka P. Wdzięczni jesteśmy ks. proboszczowi Andrzejowi Niwczykowi, że przyjął nas w swojej parafii.
Mamy nadzieję, że przy kolejnym spotkaniu więcej małżeństw naszego Sektora skorzysta z możliwości wspólnej modlitwy i budowania Wspólnoty END.

Bożena i Krzysztof K.

Link do zdjęć