P1040805W sobotę 31 stycznia 2015 roku odbyła się zabawa karnawałowa Sektora Wielkopolskiego Equipes Notre-Dame. Organizacji imprezy podjęli się małżonkowie z ekip z Ostroroga oraz Poznań 9. Uczestnicy zgromadzili się w znanym już z ubiegłorocznej zabawy miejscu, którym była sala przy parafii w Wilczynie, miejscowości położonej na zachód od Poznania.
Po uroczystym powitaniu wszystkich uczestników oraz krótkiej modlitwie, której przewodziła Para Odpowiedzialna Sektora – Ania i Jurek Kolbuszowie, na dobre rozpoczęła się zabawa. Nie mogło zabraknąć dobrze wszystkim znanych hitów muzyki tanecznej serwowanej przez ekipę amatorskich didżejów oraz drużynowych konkursów sprawnościowych zorganizowanych przez Rafała Wolkiewicza. W ogólnej klasyfikacji największą liczbą zdobytych punktów mogli pochwalić się Paulina i Marek Liszkowscy.
IMG_1562
Pomiędzy poszczególnymi setami muzycznymi zgromadzeni Goście bilansowali deficyt energetyczny przy suto zastawionych stołach w doborowym towarzystwie współbiesiadników.
W takiej atmosferze czas upłynął błyskawicznie i nim ktokolwiek zdążył się zorientować, wybiła godzina zwiastująca koniec zabawy. W dobrych humorach wszyscy rozjechali się do domów, aby w swoich kalendarzach zarezerwować czas na przyszłoroczną imprezę karnawałową.

Kasia i Karol Gomułkiewiczowie – Poznań 9