W sobotę 25 czerwca 2022 r. spotkaliśmy się na zakończeniu roku formacyjnego Sektora Małopolska A w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na ul. Saskiej w Krakowie.

Spotkanie rozpoczęliśmy adoracją Najświętszego Sakramentu. Po niej miała miejsce uroczysta Msza Święta koncelebrowana przez obecnych wśród nas doradców duchowych naszych ekip. Podczas homilii swoje słowa skierował do nas ks. Stanisław Mieszczak SCJ z ekipy I. Tradycyjnie w przygotowanie Mszy Świętej zaangażowani byli członkowie poszczególnych ekip. Jednym z dzieł minionego roku formacyjnego było powołanie scholi naszego sektora, coraz stając się liczniejsza pomogła nam modlić się i przeżywać nie tylko Eucharystię, ale i wcześniejszą Adorację Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie Eucharystii Para Sektora dziękowała małżeństwom kończącym swoje posługi oraz powołała nowe pary funkcyjne.

Kolejnym punktem była Agapa. Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy wspólnie grillować i raczyć się darami stołu na teranie wokół kościoła. Spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku, nie brakło miłych rozmów oraz zabaw dla małych i dużych.

Poniżej fotorelacja:
fot. Katarzyna Skowronek