W sobotę, 16 czerwca 2012 r. w Świerczynkach spotkały się małżeństwa z ekip Sektora Kujawskiego aby wspólnie podziękować Bogu za mijający już kolejny rok formacyjny. Pierwszym punktem naszego spotkania była półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo Czerwcowe, później zaś Eucharystia sprawowana przez Doradcę duchowego ekipy sektora ks. Adama Ceynowę. W czasie tej Eucharystii ks. Adam wygłosił homilię dotyczącą sensu naszej formacji, formacji, która pomaga stawać się nam “prawdziwym człowiekiem” mimo licznych przeszkód, zagrożeń i nacisków ze strony współczesnego świata.

Pod koniec Eucharystii dotychczasowa para Sektora Kujawskiego, Hania i Kazik Breza w krótkim wystąpieniu podziękowali ks.Adamowi za jego oddaną służbę ekipom w czasie sprawowanie przez nich służy pary odpowiedzialnej. Podziękowali też małżeństwom z Ekipy Sektora. Przekazując Ikonę św. Rodziny nowej parze sektora  – Ani i Tadziowi Kostkowskim – w sposób symboliczny przekazali również posługę pary odpowiedzialnej sektora.

Zakończeniem naszego spotkania była wspólna agape. Był to czas nie tylko posiłku, ale też czas dzielenia się, wspólnych rozmów, nowych planów na przyszłość.