13 maja wędkarze z ekip wielkopolskich, ale również ich wędkujący synowie, sympatycy spoza Ruchu oraz nasze rodziny spotkali się na obrzeżach Poznania, nad zbiornikiem Czapnica na III Zawodach Wędkarskich Sektora Wielkopolskiego END.

Wędkarze rozpoczęli dzień bardzo wcześnie, by na godzinę 6 zebrać się nad wodą. Po losowaniu stanowisk i odczytaniu regulaminu zawodów rozpoczął się czas połowu. Zdobycze były w tym roku liczne (u niektórych bardzo), choć zwykle niewielkich rozmiarów i dlatego w większości powróciły do wody. Niech urosną do następnego roku.

Po zważeniu ryb i ogłoszeniu wyników zawodów przyszedł czas na radosne spotkanie rodzin z zawodami sportowymi dla dorosłych i dla dzieci, konkursem wiedzy wędkarskiej, grilem, nagrodami dla najlepszych sportowców i wędkarzy.
Dziękujemy Bogu za ten czas wypoczynku , który mogliśmy na świeżym , rześkim powietrzu przeżywać rodzinnie i wspólnotowo. Dziękujemy organizatorom – wędkarzom i ekipie wilczyńskiej – za wkład pracy i zaangażowanie w przygotowanie naszego spotkania.
Honorata i Sławek

Galeria zdjęć